Besökstider är: Måndag – Fredag 12.00 – 18.00
Fredag/Lördag Stängt

För kontakt med kansliet kontakta: Kansliet@karlbergsbk.se

Personal

Sportchef Dam Fotboll & Knatteansvarig
Thomas Andrén Bahnson
thomas.b@karlbergsbk.se

Thomas är sportsligt ansvarig för damlaget i fotboll. Han sitter även med i föreningens sportgrupp. Thomas ansvarar även för knatteverksamheten.

_____________________________________________________________________

Sportchef Herr Fotboll
Lennart Sandahl
lennart.sandahl@karlbergsbk.se

Lennart är sportsligt och organisatoriskt ansvarig för herrlaget i fotboll. Han ansvarar för rekrytering av spelare och ledare runt laget. Han sitter även med i marknadsgruppen samt sportgruppen.

_____________________________________________________________________

Utvecklingsansvarig 8-12 år
Viktor Gredin
0709-916982
viktor.gredin@karlbergsbk.se

Viktor är ytterst ansvarig för spelar- och ledarutvecklingen för föreningens lag mellan 8-12 år. Han sitter med i föreningens sportgrupp.

___________________________________________________________________

Klubbchef
Pelle Brädefors
0701-904093
pelle@karlbergsbk.se

Pelle är ytterst ansvarig för samtliga av föreningens områden. Han sitter med i föreningens arbetsgrupper. Marknad, sport, arrangemang och anläggning. Han har budget- & personalansvar.

___________________________________________________________________

Föreningskonsulent
Kalina Lindahl
0701-904090
kalina.lindahl@karlbergsbk.se

Kalina är administrativt ansvarig för samtliga av föreningens områden. Hon arbetar med arrangemang, föreningsadmin och är föreningens kontaktperson för lagen.

____________________________________________________________________

Förfrågningar för spel i Karlbergs BK se sidorna Knatte, Ungdom eller Innebandy. 

Provspel 11-spelslag på flick- och pojksidan:

Kontakta Kansliet för flick & pojk!

Provspel med seniorlag:

Kontakta Thomas Bahnson eller Lennart Sandahl. Skicka mail med namn, ålder, position och tidigare klubbar.

___________________________________________________________________

Besöksadress:

Stadshagens IP
Stadshagens idrottsväg
112 50 Stockholm

Postadress:

Karlbergs BK
Box 30018
104 25 Stockholm

Övriga uppgifter:

BG:698-3647
Organisationsnummer: 802001-7359
Föreningsnummer: 02486

Lämna ett svar