Föreningskonsulent / Knatteansvarig

(Börja spela, Admin, Fakturor, Knatte)

Martin Westerberg

0701-904090

kansliet@karlbergsbk.se

martin.westerberg@karlbergsbk.se

Sportchef Dam  kskskskskskskskksskskskskdj

(Spelarutbildning, Rekrytering, Utbildning)

Thomas Bahnson

 

thomas.b@karlbergsbk.se

Sportchef Herr & Marknad/Knatteansvarig

(Rekrytering, Marknad)   mnmkkdkdkdkdkdkdkdkdknm

Lennart Sandahl

0733-357895

lennart.sandahl@karlbergsbk.se


Sportchef Flick jsjs

(Spelarutbildning, Rekrytering, Utbildning)

Elin Borg

 

elin.borg@karlbergsbk.se

Sportchef Pojk jsjs

(Spelarutbildning, Rekrytering, Utbildning)

Johan Wilny

0702-828167

johan.wilny@karlbergsbk.se

Klubbchef jsjs

(Ekonomi, Anläggning, Marknad, Personal)

Pelle Brädefors

0701-904093

pelle@karlbergsbk.se


Provspel 11-spelslag på flick- och pojksidan

Kontakta Elin Borg eller Johan Wilny. Skicka mail med namn, ålder, position och tidigare klubbar. sksksksksksksksksksksks

Postadress:

Karlbergs BK

Box 30018

104 25 Stockholm

Provspel med seniorlag  djdjdjdjdjdjd

Kontakta Thomas Bahnson eller Lennart Sandahl. Skicka mail med namn, ålder, position och tidigare klubbar.

Besöksadress:

Stadshagens IP

Stadshagens idrottsväg

112 50 Stockholm

Kommentera